Kadın Mekan

Renkli göz farı kullanım örnekleri
#1
Renkli göz farı kullanım örnekleri


 
1.Renklerin uyumu
 
586e2c59e756f.jpg 
Sarı, turuncu, turkuaz, yeşil, mor… Bu renklerin bir araya gelip, bu kadar güzel bir göz makyajı ortaya çıkartacaklarını kim bilebilirdi ki! Ünlü makyaj blogger’ı Linda Hallberg’in denediği bu göz makyajından sen de ilham almak istersen; öncelikle göz kapağına sırayla sarı, turuncu tonlarını uygulayıp fırçayla iyice dağıtmalısın. Ardından göz kapağının katlanma noktasına mor göz farını uygulayıp, alt kirpik diplerine yeşil ve turkuaz tondaki göz farını uygulamalısın.
 
Son olarak da kuyruklu eyeliner görünümü ve bolca maskarayla görünümü tamamlayabilirsin.
 
2.Saks mavisi gözler
 
586e2c59eb217.jpg 
Yine çarpıcı renklerin, özellikle saks mavisinin öne çıkartıldığı bir göz makyajı! Göz kapağına saks mavisi tonda göz farını uyguladıktan sonra, katlanma noktasına mor göz farını uygulayıp kuyruklu eyeliner ile görünümü tamamlayabilirsin.
 
 
 
5.Bakır ışıltı
 
586e2c5a0256b.jpg 
Her göz rengine uygun ve gözleri ön plana çıkartmak için ideal göz makyajı tonlarından biri olan bakırı, sen de alt kirpik diplerine ve göz kapağına uygulayarak bu hoş görünümü elde edebilirsin.
 
6.Pastel rüya
 
586e2c5a05927.jpg 
Pastel tonlarını sevmeyen var mı? Bu göz makyajında da en sevdiğimiz 2 pastel ton olan bebek mavisi ve toz pembe var! Göz pınarından itibaren toz pembeyi, göz kapağının orta kısmından itibaren bebek mavisi göz farını uygulayıp rüya gibi bir göz makyajına imza atabilirsin!
 
Photo credit: Pinterest.com
WWW
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi