Kadın Mekan

Syoss Oleo Intense Saç boyası- Platin Sarı
Merhaba, 

Syoss boyalarını uzun süredir raflarda görüyordum fakat denemeye cesaret edememiştim. Saçlarımın uçları yandıktan sonra artık amonyaksız boyalara geçme zamanının çoktan geldiğini düşündüm :/. Syoss saç boyasını bir gün indirimde yakaladım ve aldım :). Dün boyadım ve sizinle deneyimi paylaşmak isterim.

Öncelikle saçımın dipleri koyu kahve, sarıya boyuyorum. Bazen küllü bazen de açık sarıya boyuyorum. Saçım belimde ve kıvırcık. 

MA_SY_Oleo_460x350_PD_10-05_0613.jpg

İlk düşüncem; saçım daha fazla yanmayacak ama koyulaşacak.

Sonuç; amonyaksız bir boyayla beklenmeyen sarı saçlarım :) Çok memnun kaldım.
Kalıcılığını şuan bilemiyorum, beyaz kapatmıyormuş zaten ama yine de güzel açtığını düşünüyorum. Neredeyse açıcı boyalar kadar açtı.    

Loreal'in de casting serisini kullandım bir önceki boyamada. Evet zarar vermedi ve daha koyu oldu ( bekliyordum bunu).

Syoss'u hiç duymadım açıkçası internetten araştırdım genelde kötü demişler ama yine de denedim.

Siz de denediyseniz yorumları alabilir miyim? Bir ben cesaret edip denemiş olamam :)
Merhaba Selin, dip boyami kendim yapıyorum ve genellikle garnier kullanıyorum.  
Tabi ki saçım zarar görüyor sırf bu sebeple sarı olan saçlarımı artık koyu renge çevirmeyi bile düşünüyorum. 

Loreal konusunda haklısın,  kesinlikle koyu tonlar da çıkıyor saç. 

Syoss hiç denemedim ama deneyen bir arkadaşım da amonyaksiz boyanin sacini onun beklediginden daha çok açtığını söyledi Smile 
Amonyaksiz ürün cikarmasaydi Syoss denemeyi düşünmezdim ama şimdi en kisa zamanda alıp denemeyi düşünüyorum.  

Denediğimde muhakkak paylaşacağım,  umarım iyi sonuç alabilirim. .
Ben kullandım, diğer boyalara göre daha çok parlaklık veriyor saça. Saç yipranmiyor bu sebeple kullanmaya devam ediyorum.
İndirimi kaçırmış olmama üzüldüm Smile)
bende bu konuyu araştırıyordum. benım sacım sarı, kendi rengim koyu kumsal amonyaksız boya acar mı dıye suphe ettim. lorealın de varmış ama kımse memnun kalmamış.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi