Kadın Mekan

Yoğurt Limon Pul Biber Kürü ile Zayıflama
Yoğurt Limon Pul Biber Kürü ile Zayıflama

Limonlu yoğurt kürünü denemeden önce öğrenmeniz gereken en az 2 hafta devam etmeniz gerektiğidir. 1 – 2 gün denedikten sonra işe yaramadığını düşüncesine kapılıp sakın bırakmayın. Rahat ve basit şekilde hazırlayacağınız Yoğurtlu Limon kürü tarif sayesinde göbek bölgenizdeki yağlardan, kilolarınızdan hızlıca kurtulacaksınız.

Limon Yoğurt Kürü Malzemeler:

• Yarım limonun suyu3 Yemek kaşığı yarım yağlı yoğurt1 çay kaşığı pul biber (pul biber yerine zencefil ya da zerdeçal da olabilir)

Yoğurt Kürü Nasıl Yapılır – Hazırlanışı

Yukarıda verdiğim ayrıca resimlerde de göründüğü limonun suyunu, yoğurdu ve pul biberi belirtilen ölçülerle uygun bir kase içerisinde karıştırın.

Yoğurt Kürü Diyetinin YAPILIŞI: Gece uyumadan yarım saat önce yiyin. Bu karışımı tükettikten sonra kesinlikle başka hiç bir şey yememeniz gerekiyor. En az 2 hafta boyunca bunu sürdürün. 2 Hafta sonunda değişimi göreceksiniz.
bu kürü yapıp kilo veren var mı arkadaşlar ?
Sad 
(12-08-2016, 02:10 PM)daily Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bu kürü yapıp kilo veren var mı arkadaşlar ?

Ben denedim fakat uzun süre yapamadım. bir de sumak ekliyordum son öğün olarak tüketiyordum. Az da olsa faydasını gördüm. Düzen gerektiriyor

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi